Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Certification | none |
| Application | Fan Blower |
| Pressure | Low Pressure |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC |
| Model Number | 710047 48 |
| Rated Voltage | 12V |
| Rated Power | 10w |
| Brand Name | QvvCev |
| Motor type | Brushless |
| Type | Turbo Blower |
Instock
There are no reviews yet.