Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 500W-799W |
| Certification | CE |
| Application | Air Blower |
| Pressure | High Pressure |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC |
| Model Number | blower |
| Rated Voltage | 21V |
| Rated Power | 700W |
| Brand Name | OEING |
| Motor type | Brushless |
| Type | Turbo Blower |
Instock
There are no reviews yet.