Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.637 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 19 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | Under 500W |
| Certification | CE |
| Application | Gas Blower |
| Pressure | High Pressure |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Model Number | Dust blower |
| Rated Voltage | 12V |
| Rated Power | 100W |
| Brand Name | meterk |
| Motor type | Brushed |
| Type | Inflatable Blower |
Instock
There are no reviews yet.