Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.904 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 500W-799W |
| Certification | CE |
| Application | Air Blower |
| Pressure | High Pressure |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC |
| Rated Voltage | 16.8V |
| Brand Name | NEWBEAT |
| Motor type | Brushless |
| Type | Turbo Blower |
| Note | the Color random |
Instock
There are no reviews yet.