Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.364 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 100g |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | PINTUDY |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | HAMMER DRILL |
Instock
There are no reviews yet.