Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY, Handheld |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.3kg |
| Model Number | SUMAIWEI |
| Rated Torque | 120N.m |
| Rated Input Power | 350W |
| Max. Drilling Diameter | 10mm |
| Certification | CE |
| Application | DIY |
| No-Load Speed | 1800rpm |
| Origin | Mainland China, China |
| Frequency | 50/60hz |
| Brand Name | Deli |
| Rated Voltage | 16.8V |
| Motor type | Brushless, Brushless Motor |
| Power Source | DC |
| Drill Type | Cordless Drill |
| Brand | SUMAIWEI |
| Electric drill type | Electric hand drill |
| Maximum clamping ability | 10mm |
| Power type | Direct current |
| Material | Alloy |
| Collet type | Fast chuck |
| Adjustable speed | Continuously variable transmission |
| Operating voltage | 16.8V |
Instock
There are no reviews yet.