Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.248 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 19 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Model Number | DCF880 |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DEWALT |
| Rated Voltage | 18V |
| Motor type | Brushless |
| Drill Type | Cordless Drill |
Instock
There are no reviews yet.