Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 1kg |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Milwaukee |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
Instock
There are no reviews yet.