Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 22 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 1KG |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 60Hz |
| Brand Name | Milwaukee |
| Rated Voltage | 18V |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Impact Drill |
Instock
There are no reviews yet.