Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.2kg |
| Rated Torque | 80N.m |
| Model Number | Chigo |
| Certification | CE |
| Max. Drilling Diameter | 10mm |
| Rated Input Power | 340W |
| Origin | Mainland China |
| No-Load Speed | 1600rpm |
| Frequency | 50/60hz |
| Application | DIY |
| Brand Name | PINTUDY, Deli |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
| Power type | Direct current |
| Forward-reverse rotating or not | Forward and reverse direction |
| Torque controlled or not | Torque Control |
| Adjustable speed | Continuously variable transmission |
| Rated voltage | 18V |
Instock
There are no reviews yet.