Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.201 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Model Number | TY-CM01 |
| Max. Drilling Diameter | 3.2mm |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50/60Hz |
| Brand Name | JANGKLIFE |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Power Source | DC |
| Drill Type | Mini Drill |
Instock
There are no reviews yet.