Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.018 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.2 |
| Rated Torque | 180Nm |
| Model Number | DTD171 |
| Max. Drilling Diameter | M16 |
| Origin | Mainland China |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Frequency | 60Hz |
| Brand Name | Makita |
| Rated Voltage | 18V |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Impact Drill |
Instock
There are no reviews yet.