Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 16 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Certification | CE |
| Max. Drilling Diameter | 40mm, 50mm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VEVOR |
| Drill Type | Core Drill |
Instock
There are no reviews yet.