Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.687 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 1.7kg |
| Model Number | DRT50 |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Brand Name | Makita |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
Instock
There are no reviews yet.