Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.292 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 7 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.15 |
| Max. Drilling Diameter | 3.0mm |
| Origin | Mainland China |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Power Source | DC |
| Drill Type | Cordless Drill |
Instock
There are no reviews yet.