Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.682 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.7KG |
| Model Number | DCF414 |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 60Hz |
| Brand Name | DEWALT |
| Rated Voltage | 20V |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
| Motor speed | 9000r/min |
| Type | Angle Grinder |
Instock
There are no reviews yet.