Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.102 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | Yes |
| Certification | 3C |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 8min |
| Remote Distance | 10M |
| Scale | 1:64 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Batteries, Operating Instructions, Remote Controller, USB CABLE |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Mode | MODE2 |
| Charging Voltage | 1.2V/120MA |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | MOONBIFFY, MOONBIFFY |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| type | Wireless remote control |
| Toy material | Plastic |
| Ability development | emotion, vision |
Instock
There are no reviews yet.