Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 10 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 200g |
| Model Number | HB-005 Adjustable AZK |
| Rated Torque | 5000-18000rpm |
| Rated Input Power | 130W |
| Max. Drilling Diameter | 3mm |
| Certification | CE, DOT, FCC, GMP, UL, KC, none |
| Application | polishing Grinding Electric drill |
| Frequency | 50Hz -60Hz |
| No-Load Speed | 1600rpm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KUAIQU |
| Rated Voltage | 18V |
| Power Source | AC |
| Drill Type | Mini Drill |
| Feature1 | Dremel-Tools Accessoraies-Set |
| Feature2 | 18V With Multifunction power tool |
| Sold in | sell_by_piece |
| Package weight | 0.420 |
| Package size - height (cm) | 10 |
| each pack | 1 |
| Package size - length (cm) | 20 |
| Package size - width (cm) | 20 |
Instock
There are no reviews yet.