Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.475 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 16 × 7 cm |
| Weight | 1570g |
| Model Number | 28919 |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NICEYARD |
| Drill Type | Other |
Instock
There are no reviews yet.