Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.007 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 23 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Weight | 1.1kg |
| Rated Torque | 205N.M |
| Model Number | DCD887 |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DEWALT |
| Rated Voltage | 20V |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
| No-load speed | 3250RPM |
Instock
There are no reviews yet.