Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.85kg |
| Rated Torque | 50 – 100N.M |
| Max. Drilling Diameter | 10mm |
| Origin | Mainland China |
| Application | Drilling in Steel/ Wood/ Ceramic |
| Brand Name | PATUOPRO |
| Rated Voltage | 18V |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
| No Load Speed | 0-850/0-2200rpm |
| Torque Setting | 23+1 Settings |
| Chuck Size | 3/8"(0.8-10mm) |
Instock
There are no reviews yet.