Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.356 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 23 × 9 cm |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.39kg |
| Rated Torque | 40N.m |
| Model Number | LW-8012 |
| Certification | CE |
| Max. Drilling Diameter | 3/8 "(0.8-10mm) |
| Rated Input Power | 230W |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50-60Hz |
| Application | Drilling in Steel/ in Wood/ in Ceramic |
| Brand Name | LYUWO |
| Rated Voltage | 12V |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
Instock
There are no reviews yet.