Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.296 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.3kg |
| Rated Torque | 120N.m |
| Model Number | SUMAIWEI |
| Certification | CE |
| Max. Drilling Diameter | 10mm |
| Rated Input Power | 350W |
| Origin | Mainland China |
| No-Load Speed | 1800rpm |
| Frequency | 50/60hz |
| Application | DIY |
| Brand Name | Deli |
| Rated Voltage | 16.8V |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | DC |
| Drill Type | Cordless Drill |
Instock
There are no reviews yet.