Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.563 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 19 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Origin | Mainland China |
| No-Load Speed | 16000rpm |
| Brand Name | JANGKLIFE |
| Power Source | DC |
| Drill Type | Cordless Drill |
Instock
There are no reviews yet.