Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Max. Drilling Diameter | 10mm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | PATUOPRO |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
| No Load Speed | 0-450/0-2000r/min |
| Torque Setting | 21+1 |
| Chuck Size | 3/8&"(0.8-10mm) |
Instock
There are no reviews yet.