Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | As shown |
| Model Number | Electric Screwdriver Impact Drill |
| Certification | CE |
| Max. Drilling Diameter | 10mm |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50-60Hz |
| Application | Home DIY |
| Brand Name | Gisam |
| Rated Voltage | 18V |
| Motor type | Brushed |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Impact Drill |
| No load speed | 1450rmp |
Instock
There are no reviews yet.