Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.424 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1kg |
| Model Number | Dewalt DW089LG |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DEWALT |
| Rated Voltage | 12V |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
| Colour of laser line | Green |
| Projection | 3 x 360° line |
| Type | Vertical & Horizontal Lasers |
| Measurement Model | 12 lines |
| Is Smart Device | no |
| Precision | 3mm |
| Self-levelling range | ±4° |
| Working range | 30m |
Instock
There are no reviews yet.