Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.351 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 20 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Origin | US(Origin) |
| No-Load Speed | 1200rpm |
| Brand Name | DEWALT |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
Instock
There are no reviews yet.