Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.188 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 22 × 9 cm |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 1.2KG |
| Model Number | DCF922 |
| Origin | Mainland China |
| No-Load Speed | 2800rpm |
| Frequency | 3500 IPM |
| Brand Name | DEWALT |
| Rated Voltage | 20V |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
Instock
There are no reviews yet.