Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.8kg |
| Max. Cutting Depth | 65mm |
| Certification | none |
| No-Load Speed | 2700RPM |
| Model Number | Cordless Jigsaw |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | ONEKFYFD |
| Saw Type | JIG Saw |
Instock
There are no reviews yet.