Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.137 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 18 × 10 cm |
| Battery | 1pcs |
| Usage | Renovation Team |
| Wattage | 2000-3999W |
| is_customized | Yes |
| Weight | 2kg |
| Max. Cutting Depth | 130mm |
| Max. Cutting Width | 255mm |
| No-Load Speed | 11000rpm |
| Certification | CE |
| Rated Input Power | 3000W |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | ELECTRIC GODDESS |
| Saw Type | Reciprocating Saw |
| Motor type | Brushless |
Instock
There are no reviews yet.