Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 27 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery | 1pcs |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.8kg |
| Max. Cutting Depth | 65mm |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 2700RPM |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | ELECTRIC GODDESS |
| Saw Type | JIG Saw |
| Motor type | Brushless |
Instock
There are no reviews yet.