Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.5kg |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | WOBERICH |
| Saw Type | chain saw |
| Plug | EU Plug / US Plug |
| Motor Drive | pure copper motor |
| Power Supply Mode | Adapt for Makita 18V Battery |
| Battery capacity | 7500mah |
| Full Chain Length | About 15.24cm / 6" |
| Guide Plate Length | About 18.7cm / 7.4" |
Instock
There are no reviews yet.