Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | Yofidra |
| Saw Type | chain saw |
| 128VF Battery Capacity | 7500mAh |
| 388VF Battery Capacity | 15000mAh |
| 928VF Battery Capacity | 22500mAh |
Instock
There are no reviews yet.