Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 22 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery | 1pcs |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Wattage | 800W-999W |
| Weight | 1kg |
| Max. Cutting Depth | 15cm |
| Max. Cutting Width | 15cm |
| No-Load Speed | 30000rpm |
| Model Number | KP-DJ212G |
| Rated Input Power | 550W |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 22000RPM |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 18V |
| Blade Diameter | 6inch |
| Brand Name | KOOPA TOOL |
| Saw Type | chain saw |
Instock
There are no reviews yet.