Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.268 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 21 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery | 1pcs |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Weight | 2.9kg |
| Dimensions | 31*20.5*18.5cm |
| No-Load Speed | 4100rpm |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Blade Diameter | 165mm |
| Brand Name | CNCEST |
| Saw Type | Circular Saw |
| Motor type | Brushless |
Instock
There are no reviews yet.