Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Wattage | Under 300W |
| is_customized | Yes |
| Weight | 3.8kg |
| Dimensions | 4 inch |
| Max. Cutting Depth | 15MM |
| Max. Cutting Width | 10mm |
| Certification | none |
| No-Load Speed | 4600rpm |
| Model Number | J1F-DC100 |
| Rated Input Power | 90W |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50Hz |
| Power Source | AC |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 220V |
| Blade Diameter | 4" |
| Brand Name | Allsome |
| Saw Type | Table Saw |
Instock
There are no reviews yet.