Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 12 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 4pounds |
| Max. Cutting Depth | 1-2/11'' |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Model Number | Mini Circular Saw Compatible with Dewalt 18V20V |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 20V |
| Blade Diameter | 89mm |
| Brand Name | MELLIF |
| Saw Type | Mini Saw |
| Motor type | Brushless |
Instock
There are no reviews yet.