Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.82 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 2000-3999W |
| Weight | 1.85 |
| Dimensions | as picture |
| Max. Cutting Depth | 300mm |
| Max. Cutting Width | as picture |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 1800rpm |
| Model Number | as picture |
| Rated Input Power | as picture |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 5M/S |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 20V |
| Blade Diameter | as picture |
| Brand Name | Gisam |
| Saw Type | chain saw |
| Motor type | Brushless |
| Type 1 | Brushless Electric Chain Saw |
| Type 2 | Rechargeable Battery ChainSaw |
| Type 3 | For Makita 18V Battery |
Instock
There are no reviews yet.