Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| No-Load Speed | 2800rpm |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | PATUOPRO |
| Saw Type | Reciprocating Saw |
| Motor type | Brushed |
Instock
There are no reviews yet.