Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 24 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Wattage | 6000W & Above |
| Weight | 6kg |
| Dimensions | 16Inch |
| Max. Cutting Depth | As Picture |
| Max. Cutting Width | As Picture |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 30000rpm |
| Model Number | ONEVAN |
| Rated Input Power | 8000W |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 30000RPM |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 40V |
| Blade Diameter | As Picture |
| Saw Type | chain saw |
| Motor type | Brushless |
Instock
There are no reviews yet.