Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | Under 300W |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.65kg |
| Certification | none |
| No-Load Speed | 2800rpm |
| Model Number | PT026 |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | Allsome |
| Saw Type | Reciprocating Saw |
| Motor type | Brushless |
Instock
There are no reviews yet.