Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.367 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.6kg |
| Certification | CE |
| Model Number | Electric drill converter |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Application | Wood Saw |
| Brand Name | TEMPS DETIR |
| Saw Type | Reciprocating Saw |
| Electric drill drive shaft | 6mm/0.23in |
| T144D Fine Wood Blade | 100mm |
| T318A Metal Blade | 132mm |
| T344D Rough Wood Blade | 152mm |
Instock
There are no reviews yet.