Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.745 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 19 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 2.5 |
| No-Load Speed | 5000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
| Brand Name | tungfull |
| Saw Type | Table Saw |
Instock
There are no reviews yet.