Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 18V |
| Blade Diameter | 10cm |
| Brand Name | ONEKFYFD |
| Saw Type | Mini Saw |
| No Battery Model | For Makita 18V Lithium Battery |
Instock
There are no reviews yet.