Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.418 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 9 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 400/450g |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Application | Wood Saw, Wood/PVC/Metal |
| Blade Diameter | 10/13.2/15.2cm |
| Brand Name | TEMPS DETIR |
| Saw Type | Reciprocating Saw |
| Material | black |
| Type 1 | Adapter |
| Type 2 | Multifunctional Power Tool |
| Saw blade quantity | 3/9pcs |
| Electric drill drive shaft | 6mm/0.23in |
| T144D Fine Wood Blade | 100mm |
| T318A Metal Blade | 132mm |
| T344D Rough Wood Blade | 152mm |
Instock
There are no reviews yet.