Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 2kg |
| No-Load Speed | 3000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | PATUOPRO |
| Saw Type | JIG Saw |
| Motor type | Brushless |
Instock
There are no reviews yet.