Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 26 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Weight | 4.6kg |
| Certification | CE |
| Model Number | ONEVAN |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Brand Name | ONEVAN |
| Saw Type | chain saw |
| Motor type | Brushless |
Instock
There are no reviews yet.