Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.183 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 26 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery | 1pcs |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 1000-1299W |
| Weight | 2.5kg |
| No-Load Speed | 5000rpm |
| Model Number | YDJ006 |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 20V |
| Blade Diameter | 7inch |
| Brand Name | ELECTRIC GODDESS |
| Saw Type | Circular Saw |
| Motor type | Brushless |
Instock
There are no reviews yet.