Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 21 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 1000-1299W |
| is_customized | Yes |
| Weight | 3kg(without battery) |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | PATUOPRO |
| Saw Type | chain saw |
| Motor type | Brushless |
| No Load Speed | 3800rpm |
| Max Cutting Diameter | 250mm/10inch |
| Chain linear speed | 6.9m/s |
| power | 800W |
Instock
There are no reviews yet.